AVA MENÜÜ

Tobiase 7, 9 ja 11 korterelamute ehitustööd

Meeskonna liikmed ja kontaktid Vaata veebilehte

Projektijuht Henrik Herman, Mob: +372 52 90 885
E-mail: henrik.herman@astlanda.ee 

Objektijuht Sander Silm, Mob: +372 59 118 339
E-mail: sander.silm@astlanda.ee 

Objektijuht Ravel Toome, Mob: +372 56 661 135
E-mail: ravel.toome@astlanda.ee

Objektijuht Daniel Heinmaa, Mob: +372 50 44 682
E-mail: daniel.heinmaa@astlanda.ee

Töödejuhataja Juss Jäger, Mob: +372 56 933 141
E-mail: juss.jager@astlanda.ee  

Töödejuhataja Piret Jekimtseva, Mob: +372 56 698 449
E-mail: piret.jekimtseva@astlanda.ee

Töödejuhataja abi Sigrit Tatter, Mob: +372 52 055 30
E-mail:sigrit.tatter@astlanda.ee

Ehitustööline Jaan Kallas, Mob: +372 50 35 396
E-mail: jaan.kallas@astlanda.ee

 

 

Projekti kirjeldus