AVA MENÜÜ

Ehitusest

Asukohad igasugusele maitsele

Niipalju kui on inimesi, on ka eri maitseid. Astlanda pakub klientidele kodu loomiseks võimalikult erinevaid asukohti: Lasnamäe nõlval, Nõmme mändide all, Toompea jalamil ning kesklinna vaiksel kõrvaltänaval.

Läbimõeldud lahendused

Juba arhitekti valikul on olulisim kriteerium loogilised ja mugavad korteriplaanid. Ka kõige väiksemates korterites pole ükski tuba nii väike, et peaksite hakkama nuputama, kuidas voodi tuppa ära mahub. Kui keskkond seda vähegi võimaldab, on korteril rõdu või terrass.

Kindlad konstruktsioonid

Konstruktsioonielementidena kasutame betoonpaneele. Välisseinte kolmekihilised soojustusega paneelid aitavad tagada energiatõhususe nõudeid. Korteritevahelistes seintes tagab betoon helikindluse – üheski Astlanda majas ei ole naaberkorterite vahel kipsseinu! Loomulikult tagab betoonkonstruktsioon ka parema tuleohutuse.

Kogenud ehitajad

Astlanda on küll noor ettevõte, kuid meie projektijuhtide keskmine töökogemus on üle 15 aasta. See on väärtus, mida on hea jagada nooremate kolleegidega, kes lõpetasid kooli alles mõne aasta eest.

Meie meeskonna kontaktid.

Kõrge kvaliteet

Aastate jooksul välja kujunenud koostööpartnerite professionaalsus ning meie ehitusjuhtide teadmised ja kogemused tööde juhtimisel ja kvaliteedinõuete järgimisel tagavad ehituse ülima kvaliteedi. Kõik ehitustööd tehakse professionaalse järelevalve range kontrolli all. Meie ehitustegevus on vastavuses rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusstandarditega.

Ülevaade Astlanda Ehituse seni tehtud töödest

Haldus

Elamu valmimise järel hoolitseb arendaja selle eest, et leida hoonele haldaja. Haldaja valimiseks korraldatakse konkurss, milles osalevad ainult Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu poolt tunnustatud haldusfirmad, kes järgivad oma töös kinnisvara korrashoiu standardit EVS 807 ja EKHHLi heade tavade koodeksit.

Konkursi tulemusena valitakse välja parima hinna ja teenuse kvaliteediga haldusfirma, kellega sõlmitakse üheaastase tähtajaga valitsejaleping.

Valitsejalepinguga määratakse kindlaks haldusfirma kohustused elamu kasutuskõlblikus seisukorras hoidmises ja hoone ümbruse korrashoiu tagamises. Korteriomanike omandi kasutamisega seotud ühiste asjade ajamises lähtutakse korteriomandiseadusest ja valitseja seadusjärgsete kohustuste täitmisest valitsejalepinguga kinnitatud majanduskava piires.

Aasta möödudes saavad uued korteriomanikud üldkoosolekul otsustada, kas jätkavad sama haldusfirmaga või valivad uue.