AVA MENÜÜ

Tulevased projektid

Meil on ka edaspidi kavas ehitada ja arendada elumaju ning pakkuda kodu otsijaile uusi ja põnevaid projekte. Siin saate ülevaate meie tulevikuplaanidest.

Tulevastesse projektidesse kortereid broneerida ei saa, kuid kui olete huvitatud mõnest meie projektist, siis pakume võimalust ennast registreerida ja lubame, et anname projekti müüki jõudmisest esimesel võimalusel teada.

 

 • Piima 6,8 Kesklinn, Tallinn

  Rajatav hoonete kompleks asub vana Tere Piimakombinaadi territooriumil linna ühel tähtsamail tuiksoonel.  Hetkel on seal valminud kaks hoonet aadressiga Lelle 22 ja 24.

  Vaata lähemalt
 • Tobiase 7, Kesklinn, Tallinn

  Valmib: 2019 sügis

  Ajaloolise Kadrioru pargi vahetus läheduses on Astlanda käivitanud elamuarendusprojekti 129 korteri rajamiseks R.Tobiase ja J.Vilmi tn äärde. Ehitamisele tuleb neli kuni 6-korruselist  kortermaja. Tobiase 11 ja 9 on juba müügis. Varsti tuleb müüki ka Tobiase 7…

  Vaata lähemalt
 • Lõvirahu Pargikodud, Kristiine linnaosa, Tallinn

  Valmib: 2019 sügis

  Astlanda Ehituse üks suuremaid tuleviku arendusprojekte on kindlasti Mustamäe tee 69 asuv 4,2 ha suurune kinnistu. Esimeses etapis on plaanis ehitada 3 maja aadressiga Meriski tn 1, 3 ja 5.  Tegemist on väga hea asukoha…

  Vaata lähemalt