AVA MENÜÜ

Ehitusjuhid

Projektijuhid

Ahto Tilk Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 51 34 763 ahto.tilk@astlanda.ee
Kristo Orula Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 51 64 795 kristo.orula@astlanda.ee
Tarmo Tera Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 50 49 167 tarmo.tera@astlanda.ee
Marko Uuk Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 54 510 054 marko.uuk@astlanda.ee
Eiko Ottoson Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 52 25 790 eiko.ottoson@astlanda.ee
Tõnu Madissoon Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 51 18 476 tonu.madissoon@astlanda.ee
Veiko Nurmsalu Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 52 80 222 veiko.nurmsalu@astlanda.ee
Margus Uuvits Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 51 62 732 margus.uuvits@astlanda.ee
Henrik Herman Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 52 90 885 henrik.herman@astlanda.ee
Margus Randmäe Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 50 82 651 margus.randmae@astlanda.ee
Rein Velja Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 50 20 520 rein.velja@astlanda.ee
Mark Stolõpin Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 55 939 172 mark.stolopin@astlanda.ee
Andres Voorand Projektijuht Mobiil: +372 52 52 647 andres.voorand@astlanda.ee
Renee Kulbas KVVKJ projektijuht Mobiil: +372 56 611 646 renee.kulbas@astlanda.ee
Kaiko Mark Elektriinsener Mobiil: +372 56 676 277 kaiko.mark@astlanda.ee
Thea Anton KVVK projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Objektijuhid

Taavi Lindeberg Objektijuht Mobiil: +372 52 74 333 taavi.lindeberg@astlanda.ee
Ranel Rünk Objektijuht Mobiil: +372 52 15 974 ranel.runk@astlanda.ee
Toomas Lätt Objektijuht Mobiil: +372 53 403 497 toomas.latt@astlanda.ee
Timo Jalakas Objektijuht Mobiil: +372 51 08 131 timo.jalakas@astlanda.ee
Hillar Saaroja Objektijuht Mobiil: +372 50 24 368 hillar.saaroja@astlanda.ee
Kristjan Maide Objektijuht Mobiil: +372 50 16 352 kristjan.maide@astlanda.ee
Siim Laikask Objektijuht Mobiil: +372 56 883 021 siim.laikask@astlanda.ee
Pavel Špiganovitš Objektijuht Mobiil: +372 55 548 464 pavel.spiganovits@astlanda.ee
Sander Silm Objektijuht Mobiil: +372 59 118 339 sander.silm@astlanda.ee
Siiri Pettai Objektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Töödejuhatajad, insenerid

Eduard Nork Garantiitööde töödejuhataja Mobiil: +372 50 18 968 eduard.nork@astlanda.ee
Piret Jekimtseva Töödejuhataja Mobiil: +372 5669 8449 piret.jekimtseva@astlanda.ee
Artur Papilov Töödejuhataja Mobiil: +372 56 861 979 artur.papilov@astlanda.ee
Kristo Karu Töödejuhataja Mobiil: +372 52 20 092 kristo.karu@astlanda.ee
Eugo Krusell Töödejuhataja Mobiil: +372 56 92 2966 eugo.krusell@astlanda.ee
Kaspar Bork Töödejuhataja Mobiil: +372 58 388 964 kaspar.bork@astlanda.ee
Kristo Koppel Töödejuhataja Mobiil: +372 55 522 364 kristo.koppel@astlanda.ee
Ats Ojakõiv Töödejuhataja Mobiil: +372 59 045 316 ats.ojakoiv@astlanda.ee
Martin Riim Töödejuhataja Mobiil: +372 53 962 253 martin.riim@astlanda.ee
Raul Pinta Töödejuhataja Mobiil: +372 56 244 970 raul.pinta@astlanda.ee
Joonas Pilliroog Töödejuhataja abi Mobiil: +372 56 219 589 joonas.pilliroog@astlanda.ee
Kevin Kullerkupp Töödejuhataja abi Mobiil: +372 51 39 733 kevin.kullerkupp@astlanda.ee
Janar Asson Töödejuhataja abi Mobiil: +372 5621 9861 janar.asson@astlanda.ee
Tekla Liisa Vilberg Töödejuhataja abi
Jaan Kallas Ehitustööline Mobiil: +372 50 35 396 jaan.kallas@astlanda.ee
Peeter Siilak Ehitustööline Mobiil: +372 51 43 969 peeter.siilak@astlanda.ee
Ain Matson Laomajandus-ja ehitusspetsialist Mobiil: +372 56 216 432
Elvira Korovka Maaler